Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Nasza szkoła przystąpiła do akcji sklepu Lidl- zbieramy Talenciaki.

Informujemy, że Szkoła Podstawowa w Gaworzycach bierze udział w akcji Lidl – Szkoły Pełne Talentów, której celem jest wsparcie talentów Państwa dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.

WPROWADŹ TALENCIAKA: https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500015944

Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc) i w formie papierowej przekazać szkole lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły.

Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której nasza szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa od 5 września do 13 listopada 2022 roku.

Z góry dziękujemy za każdego TALENCIAKA!

W przypadku problemów z wprowadzeniem kodu QR można Talenciaki przekazać do sekretariatu i pracownik szkoły sam zeskanuje kod QR.