Klasa 5 a i lekcja historii: „Wierzenia starożytnych Greków”

W październiku do naszej szkoły przybyli prosto z Olimpu bogowie greccy, byli to
uczniowie klasy 5a, którzy w ramach lekcji historii: „Wierzenia starożytnych Greków” wcielili
się w postacie bogów. Uczniowie przygotowali piękne przebrania, ustną prezentację oraz
atrybuty. Tego dnia w ławkach szkolnych zasiedli: Afrodyta, Atena, Artemida, Ares, Zeus,
Posejdon, Hermes i Hades z Cerberem.

Uczennice klasy 5a jako boginie greckie- lekcja historii: „Wierzenia starożytnych Greków”.
Uczniowie  klasy 5a jako boginie greckie i bogowie greccy - lekcja historii: „Wierzenia starożytnych Greków”.

Uczniowie  klasy 5a jako boginie  i bogowie  greccy - lekcja historii: „Wierzenia starożytnych Greków”.
Uczniowie klasy 5a jako boginie i bogowie greccy – lekcja historii: „Wierzenia starożytnych Greków”.