Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień 14 października obchodzimy każdego roku wyjątkowo. To szczególna data. W tym dniu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. W przeddzień tego święta 13 października odbył się  w naszej szkole apel z okazji  Dnia Edukacji Narodowej.  Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 6a, 3 a i 1 b. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Uczniowie przygotowali wspaniałe, humorystyczne przedstawienie dotyczące podziękowań dla wszystkich pracowników szkoły. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło również od najmłodszych uczniów szkoły. Przedstawiciele Samorządziku i Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami wręczyli nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji piękne laurki i słodkie upominki. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Samorząd i Samorządzik Uczniowski składa nauczycielowi  życzenia i upominek z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Samorząd i Samorządzik Uczniowski składa nauczycielowi życzenia i upominek z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Samorząd i Samorządzik Uczniowski składa Pani Dyrektor życzenia i upominek z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczniowie podczas apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/GVkAAuPfStdHhoZH7