Warsztaty ekologiczne na terenie PSZOK-u w Radwanicach.

13 października uczniowie klas 7A i 8B uczestniczyli na terenie Przedsiębiorstwa Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Radwanicach w warsztatach ekologicznych prowadzonych przez p. Magdalenę Sitnicką. Uczniowie poznali zasady segregacji odpadów, które trafiają na teren PSZOK-u oraz jak przebiega ich droga do momentu recyklingu lub unieszkodliwiania. Gry i zabawy utrwaliły wiedzę uczniów, która została sprawdzona i nagrodzona podczas ekologicznego testu wiedzy o odpadach.  Uczestnicy podczas zajęć wykonali również ozdobne słoiczki oraz paśniki dla ptaków, które zostały zawieszone na terenie naszej szkoły. Zdobytą podczas zajęć wiedzę oraz nawyki segregacji odpadów uczniowie wykorzystają w szkole i w najbliższym otoczeniu.

Organizator wyjazd: Aneta Rąpała

Uczniowie klasy 7a i 8b na grupowym zdjęciu- warsztaty ekologiczne.
Uczennice klasy 8 b podczas zajęć na temat segregacji odpadów- warsztaty ekologiczne PSZOK w Radwanicach.
Warsztaty ekologiczne PSZOK w Radwanicach.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/BKEoEQRvyYFcPaTb9