Dzień Chłopaka

“W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!”

30 września obchodzimy „DZIEŃ CHŁOPAKA”, czyli święto nastolatków w Polsce. Tego dnia każdy chłopiec w naszej szkole otrzymał od Samorządu Uczniowskiego słodki podarek oraz moc życzeń, które popłynęły z ust przewodniczącej  Samorządu Uczniowskiego. Również  w klasach na zajęciach z wychowawcą uczniowie świętowali Dzień Chłopaka. Była to doskonała okazja do integracji zespołów klasowych oraz wspólnej zabawy. Chłopcy otrzymali od koleżanek życzenia i drobne upominki. Natomiast chłopcy z klas 1-3 Dzień Chłopaka obchodzili poprzez uczestnictwo w zawodach międzyklasowych. Zawody zorganizowane przez opiekunów Samorządziku Uczniowskiego składały się z dwóch konkurencji. W pierwszej konkurencji zadaniem chłopców było odgadnięcie nazw popularnych marek samochodów oraz znanych polskich sportowców po wcześniejszym zapoznaniu się z ilustracjami. W drugiej – ich zadaniem było w jak najkrótszym czasie przekazanie hula hopu z jednego końca szeregu na drugi.

Dzieciom towarzyszyły wesołe nastroje, a duch zdrowej sportowej rywalizacji pozwolił na zacieśnienie więzi między uczniami. Wspólne świętowanie wpłynęło na pozytywną atmosferę, co jest niezwykle ważne w budowaniu właściwych relacji między uczniami. Jeszcze raz wszystkim chłopcom naszej szkoły życzymy samych radosnych chwil i spełnienia  marzeń.

Chłopcy klasy 1b pracujący w grupie nad odpowiedziami do quizu o markach samochodów oraz polskich sportowcach.
Dzień Chłopaka
Uczniowie z klasy 1a biorący udział w konkurencji polegającej na przeprowadzeniu hula hopu z jednego końca szeregu na drugi. Uczniowie trzymają się za ręce i po kolei przechodzą przez obręcz.
Dzień Chłopaka
Nauczyciel prowadzący quiz – w ręce trzyma kartkę z logotypem samochodu, prezentując je chłopcom z klas 1-3.
Dzień Chłopaka
Chłopcy klasy 3a pracujący w grupie nad odpowiedziami do quizu o markach samochodów oraz polskich sportowcach.
Dzień Chłopaka
Chłopcy klasy 2b pracujący w grupie nad odpowiedziami do quizu o markach samochodów oraz polskich sportowcach.
Dzień Chłopaka
Chłopcy klasy 1 a pracujący w grupie nad odpowiedziami do quizu o markach samochodów oraz polskich sportowcach.
Dzień Chłopaka
Chłopcy klasy 3b pracujący w grupie nad odpowiedziami do quizu o markach samochodów oraz polskich sportowcach.
Dzień Chłopaka
Uczniowie z klasy 3b biorący udział w konkurencji polegającej na przeprowadzeniu hula hopu z jednego końca szeregu na drugi. Uczniowie trzymają się za ręce i po kolei przechodzą przez obręcz.
Dzień Chłopaka
Dzień Chłopaka. Na zdjęciu chłopiec w zielonej bluzie  częstuje się cukierkami z koszyczka.
Dzień Chłopaka
Dzień Chłopaka. Na zdjęciu chłopcy z klasy siódmej podczas świętowania Dnia Chłopaka.