Konkurs plastyczny "Grzybobranie".

We wrześniu br. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastycznym pt. “Grzybobranie”. Do świetlicy szkolnej wpłynęło 31 prac, spośród których jury wyodrębniło te najciekawsze.

Oto jak prezentują się wyniki:

I miejsce – Paulina Lamla (2b)

II miejsce – Anastazja Mikulska (1b)

III miejsce – Milena Maślak (2a)

Wyróżnienia zdobyli:

Wojciech Michalski (2a)

Zuzanna Sikora (2b)

Stanisław Bahrij (3b)

Bartosz Prychacz-Rzeźnik (1a)

Maria Jarosz (1b)

Wojciech Kryczka (2b)

Zuzanna Łuniewska (1b)

Oliwia Dejnowiec (1a)

Marcelina Sorokata (1b)

Artur Rokaszewicz (1b)

Liliana Kołodziej (1a)

Malwina Rokaszewicz (3b)

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknych prac o tematyce grzybobrania i zachęcamy do udziału w nadchodzących konkursach.

Wystawa pt. “Grzybobranie” jest dostępna do obejrzenia przed wejściem do świetlicy szkolnej. Zapraszamy do jej odwiedzenia!

Przestrzenna praca konkursowa nagrodzona II miejscem przedstawiająca wizualizację runa leśnego. Obok niej również przestrzenna praca nagrodzona III miejscem przedstawiająca grzyby wykonane z kolorowego papieru i tematycznych elementów ozdobnych
Konkurs plastyczny “Grzybobranie”
Część druga prac konkursowych wywieszonych w formie wystawy przed wejściem do świetlicy szkolnej. Wśród nich znajdują się prace wykonane przez pozostałych uczestników konkursu.
Konkurs plastyczny “Grzybobranie”
Część pierwsza prace konkursowych wywieszonych w formie wystawy przed wejściem do świetlicy szkolnej. Wśród nich znajduje się praca nagrodzona I miejscem, będąca miniprzewodnikiem po grzybach jadalnych, oraz dwanaście prac wyróżnionych przez jury.