Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Apel na zakończenie klas trzecich

Koniec lekcji, klasówek  – rok szkolny 2023/2024 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji. 21 czerwca o godz. 9 w naszej szkole rozpoczął się uroczysty apel na zakończenie klas trzecich. W apelu wzięli udział wszyscy uczniowie z klas I-III, zaproszeni goście, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas III  rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Klasy 3a i 3b przygotowały część artystyczną, zatańczyły pięknego poloneza, a klasy II pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki piosenką i upominkiem. Po uroczystym podsumowaniu trzyletniej pracy, przyszedł czas na wręczenie  nagród  uczniom, dyplomów i podziękowań. Podczas apelu zostali wyróżnieni wzorowi uczniowie klas trzecich, którzy otrzymali medale “Kornele”. Medal był podsumowaniem trzech lat edukacji wczesnoszkolnej i wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się:

Klasa 3a:

Lena Bartlewska

Nadia Włoskowicz

Barbara Wilczak

Antonina Makowiecka

Zofia Mikuła

Kacper Szałęga

Tymon Jacyszyn

Klasa 3b:

Lena Łoś

Adrianna Snochowska

Mia Kruczek

Zuzanna Soja

Tymon Zawalski

Kasper Kałużny

Adam Paluch otrzymał nagrodę i dyplom za postępy w nauce. Natomiast Feliks Pulkowski został uhonorowany nagrodą za wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”.

Uczennica klasy drugiej Emilia Ratuszna została wyróżniona za osiągnięcie 100% frekwencji w roku szkolnym 2023/2024. 38 uczniów klas trzecich zakończyło edukację na I etapie edukacyjnym. We wrześniu rozpoczną naukę w klasie czwartej. Życzymy powodzenia i wielu sukcesów. Na zakończenie uroczystości  Pani Dyrektor pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji. Po części oficjalnej uczniowie z wychowawcami udali się do swoich klas, aby  podsumować miniony rok.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/fxeStwWkuki223Vh8

Apel na zakończenie klas trzecich. Na zdjęciu uczniowie klas trzecich ubrani na galowo biorą udział w przedstawieniu.
Apel na zakończenie klas trzecich
Apel na zakończenie klas trzecich. Na zdjęciu siedmioro uczniów klasy 3a ubrani w strój galowy czeka na wręczenie medali Kornele  i dyplom Wzorowego Ucznia na koniec  klasy trzeciej.
Apel na zakończenie klas trzecich
Apel na zakończenie klas trzecich. Na zdjęciu sześcioro uczniów klasy 3b ubrani w strój galowy czeka na wręczenie medali Kornele  i dyplom Wzorowego Ucznia na koniec  klasy trzeciej.
Apel na zakończenie klas trzecich
Apel na zakończenie klas trzecich. Na zdjęciu  uczniowie klas  drugich ubrani na galowo siedzą na ławeczkach i biorą udział w apelu.
Apel na zakończenie klas trzecich
Apel na zakończenie klas trzecich. Na zdjęciu uczniowie klasy 3a i 3 b ubrani w strój galowy tańczą poloneza.
Apel na zakończenie klas trzecich