Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Koncert filharmonii

W piątek 14 czerwca odbył się już ostatni w tym roku szkolnym koncert filharmonii. Uczniowie klas 1-3 wysłuchali koncertu pt. „Z Asterixem  i Obelixem muzyczna wyprawa w nieznane”. Natomiast uczniowie klas 4 -8 mieli możliwość posłuchać koncertu pt. „Nie tylko Hollywood -muzyka z kreskówek”. Muzycy z Lubuskiego Biura Koncertowego zagrali dla uczniów największe przeboje nie tylko z  polskich kreskówek, ale i także  z zagranicznych bajek Walta Disneya. A te melodie zagrane były przy użyciu puzonu i fagotu. Za nami osiem  koncertów pięknej muzyki nie tylko polskiej, ale także zagranicznej. Dzięki tym koncertom nasi uczniowie mogli wysłuchać pięknych melodii oraz i poznali szeroki wachlarz przeróżnych instrumentów muzycznych.

Koncert filharmonii. Na zdjęciu uczniowie klas 1-3 ubrani na galowo słuchają koncertu filharmonii.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu dwóch muzyków: jeden z nich trzyma w ręce puzon, drugi fagot. Pani opowiada uczniom o powstaniu muzyki do bajek.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu dwóch muzyków: jeden z nich gra na puzonie, drugi na  fagocie. Pani klaszcze w dłonie.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu jeden z muzyków gra na ustniku od puzonu.  pani opowiada o instrumentach.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu muzyk prezentuje fagot.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu dwóch muzyków: jeden z nich trzyma w ręce puzon, drugi fagot. Pani pokazuje uczniom obrazek z Koziołkiem Matołkiem.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu dwóch muzyków: jeden z nich gra na  puzonie, drugi na fagocie. Pani pokazuje uczniom obrazek z kotem Filemonem.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu dwóch muzyków: jeden z nich trzyma w ręce puzon, drugi fagot. Pani pokazuje uczniom obrazek z Misiem Uszatkiem.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu dwóch muzyków: jeden z nich gra na  puzonie, drugi na fagocie. Pani pokazuje uczniom obrazek z psem Reksiem.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu uczniowie klas 4-6 ubrani na galowo słuchają koncertu filharmonii.
Koncert filarmonii