Konkurs "Majowe okienko"

Święta majowe: 1, 2 i 3 maja są szczególnie ważne w historii Polski.  Świętujemy je na różne sposoby nie zapominając, że  „Jesteśmy Polką i Polakiem, dziewczynką fajną i chłopakiem, kochamy Polskę z całych sił…”

„Majowe okienko” to konkurs polegający na przedstawieniu tematu majowych świąt w oknie swojego domu. Za patriotyczne, majowe okienka w klasach 1-3 nagrodzeni zostali: Adrian Ratajczak, Paulina Lamla i Anastazja Jefimiak – miejsce I, Barbara Wilczak miejsce II,  Antonina Makowiecka i Jan Hubala miejsce III.

Gratulujemy!

Konkurs "Majowe okienko". Na zdjęciu pani Dyrektor wręcza uczennicy klasy pierwszej dyplom.
Konkurs “Majowe okienko”
Konkurs "Majowe okienko".  Na zdjęciu pani Dyrektor wręcza uczniowi klasy trzeciej dyplom.
Konkurs “Majowe okienko”
Konkurs "Majowe okienko".  Na zdjęciu pani Dyrektor wręcza uczennicy klasy drugiej dyplom.
Konkurs “Majowe okienko”
Konkurs "Majowe okienko".  Na zdjęciu pani Dyrektor wręcza uczniowi  klasy trzeciej dyplom.
Konkurs “Majowe okienko”
Konkurs "Majowe okienko".  Na zdjęciu pani Dyrektor wręcza uczennicy klasy trzeciej dyplom.
Konkurs “Majowe okienko”
Konkurs "Majowe okienko". Na zdjęciu laureaci konkursu trzymają w rękach dyplomy i nagrody książkowe.