Z wizyta w Santiago de Chile. Ostatnie zwiedzanie.

Ostatnia przygoda naszej ekipy z Gaworzyc to m.in. Santiago de Chile. Tu uczniowie zwiedzili Świątynię Bahai, mieli przyjemność zjeść obiad w restauracji Ocean Pacific, zwiedzili dom Ignacego Domeyko, gdzie złożyli podpisy w księdze pamiątkowej, podziwiali widoki na miasto z 62 piętra na wysokości ok 300 metrów. Niezapomnianym momentem była wizyta w polskiej ambasadzie i spotkanie z ambasadorem Polski w Santiago z panem Jackiem Gawryszewskim. W polskiej ambasadzie zawiśnie akwarela z pałacem w Gaworzycach. Czternaście dni wielkiej podróży po Chile, wiele wrażeń, wspomnień i mnóstwo zdjęć, dzięki którym mogliśmy na bieżąco śledzić wielką przygodę naszych uczennic i pani Sylwii. Podróż po Chile dobiegła końca, ale na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem.

Więcej zdjęć z wizyty w Santiago w linku: https://photos.app.goo.gl/Qx3T8AS2Tzm5CmsGA

Na zdjęciu uczennice wraz z panią  pozują doi zdjęcia na tle serca z kwiatami.
Fotorelacja z Chile
 Fotorelacja z Chile- Dom Ignacego Domeyko. Na zdjęciu uczennice podpisują się w księdze pamiątkowej.
Fotorelacja z Chile- Dom Ignacego Domeyko
 Fotorelacja z Chile- restauracja Ocean Pacific. Na zdjęciu uczennice siedzą w restauracji.
Fotorelacja z Chile- restauracja Ocean Pacific
Na zdjęciu Świątynia Bahai- Santiago de Chile.
Świątynia Bahai