Walentynkowy turniej klas

Z okazji nadchodzących walentynek w piątek 9 lutego odbył się w naszej szkole ,,Walentynkowy turniej klas”. Klasy czwarte i piąte rywalizowały ze sobą grając w tzw. “zbijaka”. Natomiast klasy siódme, klasa ósma i szósta grały w pikę nożną. Klasom towarzyszył kolor czerwony. Między rozgrywkami odbył się turniej “Jaka to melodia?”, quizy z logicznymi zagadkami i zadaniami oraz smaczna pizza. Rozgrywki były prowadzone przez nauczycielki wychowania fizycznego Beatę Kęską i Małgorzatę Andruszkiewicz. Quizy i zabawy zorganizowane zostały przez rodziców. Wychowawcy i pozostali nauczyciele czuwali nad bezpieczeństwem i zasadami Fair Play. W turnieju walentynkowym I m-ce zdobyła klasa 5a, II m-ce klasa 8a i III m-ce klasa IV b. Dwie klasy zostały wyróżnione za najbardziej czerwony ubiór: klasa VI a i IV a.

Zainteresowanie turniejem było bardzo duże, uczniowie chętnie uczestniczyli w zorganizowanych rozgrywkach. Dzięki turniejowi mogliśmy zaangażować uczniów do aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu oraz integrować uczniów poprzez zabawę. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/UgW665tX8TpAxezF6

Walentynkowy turniej klas.na zdjęciu uczniowie klasy czwartej a trzymają serce z napisem 4a.
Walentynkowy turniej klas
Walentynkowy turniej klas. Na zdjęciu uczniowie na sali gimnastycznej oczekujący na rozgrywki sportowe.
Walentynkowy turniej klas
Walentynkowy turniej klas. Na zdjęciu uczniowie na salce gimnastycznej podczas turnieju "Jaka to melodia?"
Walentynkowy turniej klas. Na zdjęciu uczniowie na sali gimnastycznej podczas rozgrywek w tzw."zbijaka".