Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3.

Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci. Podczas takiego wydarzenia dzieci mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle.  Bal karnawałowy dostarcza wiele pozytywnych emocji i przeżyć. W środę 31 stycznia nasi uczniowie z klas 1-3 brali udział zabawie karnawałowej. Można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków, a także Spider-Mana. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy, które przysporzyły wiele radości najmłodszym. Na dzieci czekała również niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice. Wszystkie dzieci bawiły się wyśmienicie przy znanych i lubianych przebojach, spędziły miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu. Bardzo dziękujemy przewodniczącej Rady Rodziców za prowadzenie balu a wszystkim obecnym rodzicom za pomoc.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/NGUbu1NdnLi8Hkin9

Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3. Na zdjęciu uczniowie klasy drugiej B w swoich strojach karnawałowych.
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3. na zdjęciu uczniowie klasy pierwszej B w swoich strojach karnawałowych.
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3. Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej A  w strojach karnawałowych.
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3. Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej B w strojach karnawałowych.
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3. Na zdjęciu uczniowie klasy drugiej A w strojach karnawałowych.
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3. Na zdjęciu uczniowie klasy pierwszej A w strojach karnawałowych.