Tabliczka mnożenia z drukiem 3D

Laureaci Światowego  Dnia Tabliczki Mnożenia otrzymali nagrody w 100% wykonane na drukarce 3d. Klasa organizująca konkurs nadzorowała wydruki i przygotowywała łamigłówki logiczne. Zadaniem finalistów jest ułożenie kostki sześciennej z sześciu różnokolorowych elementów. Przed wręczeniem nagród klasy drugie i trzecie próbowały ułożyć kostki. Wspaniałe było to, że uczniowie tak ochoczo zabrali się do główkowania a wielkim zdziwieniem było to, że kilkoro z nich  ułożyło tę kostkę w kilka minut. Ogromne gratulacje! Teraz czekamy aż wszyscy finaliści zgłoszą się z prawidłową ułożoną kostką i będziemy planować kolejne fascynujące, logiczne wydruki.

Uczniowie klas 2 i 3 układają logiczną układankę.
Uczniowie klas 2 i 3 układają logiczną układankę
Pojemnik na ołówki "zielona sowa" i kostka sześcienna wydrukowana na drukarce 3d,
Finaliści Światowego  Dnia Tabliczki Mnożenia