"Strażak Mikołaj"- uczniowie klas II a, III a i III b uczestniczą w spotkaniu z Mikołajem.

Wigilia Mikołajek czyli „Strażak Mikołaj” to popołudnie w szkole spędzone przez klasy IIa, IIIa i IIIb.

Było kino na poduszkach, pizza i gdy zapadł zmrok, pojawił się Strażak Mikołaj. Przyjechał wozem strażackim OSP w Gaworzycach i wraz z pomocnikami wręczał paczki, ale dopiero po zaliczeniu toru sprawnościowego przez każde dziecko. Potem wszystkie dzieci puściły światełko do nieba a klasa III a bawiła się w zimowej scenerii na placu zabaw. Teren oświetlały latarki a dzieci przybierały różne pozy. Zabawa była świetna. Dziękujemy OSP w Gaworzycach.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/EWbb7QwEJVMSvE4U8

Uczniowie klas IIa, IIIa i IIIb siedzą na poduszkach i oglądają film.
Uśmiechnięte dzieci trzymają w rękach paczki mikołajowe. Za dziećmi stoi wóz strażacki.
“Strażak Mikołaj”
"Strażak Mikołaj" - dzieci siedzą na korytarzu i jedzą pizzę.
“Strażak Mikołaj”
Przyjazd wozu strażackiego ze strażakiem Mikołajem.
“Strażak Mikołaj”
Zabawy na placu zabaw w zimowej scenerii.