Projekt #ActiveSisterSchools

W listopadzie uczestniczyliśmy w kolejnym wyzwaniu w ramach projektu #ActiveSisterSchools.

Po zadaniu tanecznym, w którym tym razem naśladowaliśmy pełzające 🦎 🐍🪱 zwierzęta, czekały na nas aktywności z edukacją w ruchu. 🤸📖 W tym miesiącu poznaliśmy kilka tradycji z Danii, Polski i Ukrainy oraz popularne zabawy ruchowe z tych krajów.

A czy Wy wiecie, jak Boże Narodzenie powiedzieć po 🇩🇰duńsku i 🇺🇦ukraińsku?

#ActiveSisterSchools

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/GLtFwEjNYToqev558

Projekt #ActiveSisterSchools. Na zdjęciu uczniowie wykonują różne ruchy taneczne naśladując zwierzątka.
Projekt #ActiveSisterSchools

Projekt #ActiveSisterSchools. Na zdjęciu nauczycielka tłumaczy uczniom zasady zabawy. Uczniowie siedzą w kołku na podłodze.
Projekt #ActiveSisterSchools
Projekt #ActiveSisterSchools. Na zdjęciu uczniowie stoją na przeciw siebie w klasie i wykonują ruchy taneczne machając rękami.
Projekt #ActiveSisterSchools
Projekt #ActiveSisterSchools. Na zdjęciu uczniowie wykonują różne figury taneczne.