9 listopada w Głogowie odbyła się Gala Laureatów XII Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej “𝗩𝗜𝗩𝗔𝗧 𝗣𝗢𝗟𝗢𝗡𝗜𝗔”. I miejsce w kategorii solistów klas IV-VI wyśpiewała Alicja Rządzińska, a w kategorii  solistów kl. I-III  Feliks Pulkowski  zdobył wyróżnienie. Zespół “Gaworzynki” w składzie  Maja Gaj, Viktoria Kowalska, Amelia Cieślak i Martyna Lamla wyśpiewały III miejsce  w kategorii zespoły. Naszą szkołę reprezentował  w konkursie  także zespół ” Nasza klasa”.

Gala Laureatów XII Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej "𝗩𝗜𝗩𝗔𝗧 𝗣𝗢𝗟𝗢𝗡𝗜𝗔". Na zdjęciu uczennica klasy 6 trzyma puchar w ręku za zdobycie I miejsca.
Gala Laureatów XII Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej "𝗩𝗜𝗩𝗔𝗧 𝗣𝗢𝗟𝗢𝗡𝗜𝗔". Na zdjęciu uczeń klasy 2a trzyma puchar i dyplom za otrzymanie wyróżnienia w konkursie.
Gala Laureatów XII Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej "𝗩𝗜𝗩𝗔𝗧 𝗣𝗢𝗟𝗢𝗡𝗜𝗔". Na zdjęiu cztery dziewczynki z zespołu "Gaworzynki", które otrzymały trzecie miejsce w kategorii zespoły.
Gala Laureatów XII Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej "𝗩𝗜𝗩𝗔𝗧 𝗣𝗢𝗟𝗢𝗡𝗜𝗔".  Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej a, którzy reprezentowali nasza szkołę jako zespół "Nasza klasa".