Szko艂a Podstawowa im. Kornela Makuszy艅skiego w Gaworzycach

9 listopada w G艂ogowie odby艂a si臋 Gala Laureat贸w XII Mi臋dzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej “饾棭饾棞饾棭饾棓饾棫 饾棧饾棦饾棢饾棦饾棥饾棞饾棓”. I miejsce w kategorii solist贸w klas IV-VI wy艣piewa艂a Alicja Rz膮dzi艅ska, a w kategorii聽 solist贸w kl. I-III聽 Feliks Pulkowski聽 zdoby艂 wyr贸偶nienie. Zesp贸艂 “Gaworzynki” w sk艂adzie 聽Maja Gaj, Viktoria Kowalska, Amelia Cie艣lak i Martyna Lamla wy艣piewa艂y III miejsce聽 w kategorii zespo艂y. Nasz膮 szko艂臋 reprezentowa艂聽 w konkursie聽 tak偶e zesp贸艂 ” Nasza klasa”.

Gala Laureat贸w XII Mi臋dzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej "饾棭饾棞饾棭饾棓饾棫 饾棧饾棦饾棢饾棦饾棥饾棞饾棓". Na zdj臋ciu uczennica klasy 6 trzyma puchar w r臋ku za zdobycie I miejsca.
Gala Laureat贸w XII Mi臋dzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej "饾棭饾棞饾棭饾棓饾棫 饾棧饾棦饾棢饾棦饾棥饾棞饾棓". Na zdj臋ciu ucze艅 klasy 2a trzyma puchar i dyplom za otrzymanie wyr贸偶nienia w konkursie.
Gala Laureat贸w XII Mi臋dzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej "饾棭饾棞饾棭饾棓饾棫 饾棧饾棦饾棢饾棦饾棥饾棞饾棓". Na zdj臋iu cztery dziewczynki z zespo艂u "Gaworzynki", kt贸re otrzyma艂y trzecie miejsce w kategorii zespo艂y.
Gala Laureat贸w XII Mi臋dzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej "饾棭饾棞饾棭饾棓饾棫 饾棧饾棦饾棢饾棦饾棥饾棞饾棓".  Na zdj臋ciu uczniowie klasy trzeciej a, kt贸rzy reprezentowali nasza szko艂臋 jako zesp贸艂 "Nasza klasa".