W piątek, 29.09.2023r. na całym świecie obchodzony jest Europejski Dzień Sportu Szkolnego. Nasza szkoła każdego roku przyłącza się do tego międzynarodowego wydarzenia.

Harmonogram:

• 8:05 – 8: 15 Poranny rozruch przed lekcjami ( boisko przy sali gimnastycznej )
  • 9:05 – 9:45 Biegi przełajowe i wyścigi rzędów dla klas 1 -3
  • 9:55 – 10:40 Biegi przełajowe i wyścigi rzędów dla klas 4 – 6
  • Klasy 1-3 Aktywne przerwy – “Parkur” oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu ( teren zielony przy segmencie klas 1-3)
  • Kl. 4-6 Aktywne przerwy – badminton, tenis stołowy, piłka nożna, zabawy z piłką siatkową i koszykową ( segment sportowy oraz boiska sportowe)
  • Klasy 1-3 Ruchowy plan lekcji – w ciągu dnia ( linki do materiałów zostaną przesłane dzisiaj )

Prosimy o aktywny udział nauczycieli w porannym rozruchu przed lekcjami. W związku z tym, mile widziany strój sportowy. Relacja z tego dnia będzie zamieszczona na stronie szkoły, Gminy Gaworzyce oraz mediach lokalnych, ponadto w prezentacji międzynarodowej Active Sister Schools.