Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach

Informujemy, że Szkoła Podstawowa w Gaworzycach jako pierwsza zgłosiła się do kolejnej akcji Lidl- Szkoła Pełna Talentów i otrzymała nagrody w postaci artykułów papierniczych, które będą przydatne do pracy na lekcjach. Celem akcji Szkoła Pełna Talentów jest wsparcie talentów Państwa dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.

WPROWADŹ TALENCIAKA: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040014638

Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc) i w formie papierowej przekazać szkole (w szkole będą znajdowały się specjale pudełka, do których można wrzucać TALENCIAKI) lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły.

Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której nasza szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa od 1 września do 5 listopada 2023 roku.

Z góry dziękujemy za każdego TALENCIAKA!

W przypadku problemów z wprowadzeniem kodu QR można TALENCIAKI przekazać do sekretariatu i pracownik szkoły sam zeskanuje kod QR. Serdecznie zapraszamy do zbierania TALENCIAKÓW!