Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Gala Kornele 2023

21 czerwca na sali gimnastycznej naszej szkoły pod hasłem „Sięgaj gwiazd- są bliżej niż myślisz” odbyła się  wspaniała uroczystość- Gala Kornele 2023.  Jest to  bardzo ważna uroczystość naszej szkoły, gdyż uczniowie, którzy uzyskali średnią 4, 75 i wyższą oraz otrzymali ocenę z zachowania bardzo dobrą lub wzorową  na  zakończenie roku zostali nagrodzeni medalem Kornel 2023. W tym roku szkolnym zostało nagrodzonych 48 uczniów:

Klasa IV a:

Szymon Maksyminko

Aleksandra Siadkowska

Hubert Mały

Alicja Czyrko

Kinga Jania

Andżelika Michniewicz

Gabriela Gaik

Patrycja Snochowska

Michał Golonka

Sylwia Smagieł

Klasa IV b:

Joanna Konon

Lidia Machowicz

Luiza Gutkowska

Piotr Walczak

Maciej Wilusz

Alan Zagórniak

Mikołaj Zielonka

Klasa V a:
Emilia Gabrysz

Viktoria Kowalska

Szymon Michalski

Krystian Pastuszka

Antonina Pieczarka

Agata Płócienniczak

Hubert Wilczak

Alicja Rządzińska

Klasa VI a:

Piotr Fefczak

Michał Fefczak

Klasa VI b:

Dominika Sławicz

Nadia Mietlińska

Martyna Biernik

Amelia Cieślak

Martyna Lamla

Klasa VII a:

Iga Golonka

Łucja Zawalska

Maja Gaj

Julia Boczula

Małgorzata Pielech

W klasach ósmych uczniom, którzy pięciokrotnie byli wzorowymi uczniami, zostały przyznane Złote Kornele. Uczniowie którzy czterokrotnie otrzymali tytuł Wzorowego Ucznia, otrzymali Srebrnego Kornela.

Medal Złoty Kornel otrzymali:

Hanna Kiwacka

Anna Kowlska

Nadia Rafałowicz

Aleksandra Cirka

Michał Golonko
Rafał Kowalski

Srebrny Kornel:

Adam Pastuszka

Kacper Zielonka

Kornela 2023:

Magdalena Dąbrowska

Patrycja Gabrysz

Anna Konon

Rodzice uczniów nagrodzonych na tej gali otrzymali listy gratulacyjne. Całą galę uświetniały występy naszych zdolnych uczniów. Maja Gaj, Andżelika Michniewicz i Jagoda Wronowska śpiewały piękne piosenki, które podkreśliły charakter tej ważnej uroczystości. Podczas gali można było jeszcze obejrzeć występ taneczny ucznia klasy VII a Antoniego Leszczak wraz z partnerką taneczną, piękny taniec uczennic klasy V a i VI a do melodii Fryderyka Chopina i energetyzujący taniec tych uczennic do melodii “We will rock you” oraz piękną recytację wiersza “Nic dwa razy” w wykonaniu Dominiki Sławicz.

Wszystkim uczniom  bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/y76z7D6Dz6JWUq6D9

Gala Kornele 2023. Zdjęcie przedstawia stół nakryty białym obrusem, na którym leżą medale dla uczniów  i listy gratulacyjne dla  rodziców.
Gala Kornele 2023
Gala Kornele 2023. Na zdjęciu stoi para uczniów, którzy prowadza galę. Dziewczynka ubrana jest w zieloną sukienkę, chłopiec ma na sobie białą koszulę i granatowe spodnie. W tle dekoracja kurtyny- gwiazdy.
Gala Kornele 2023
Gala Kornele 2023. Na zdjęciu Pani dyrektor gratuluje uczennicy otrzymania medalu.
Gala Kornele 2023
Gala Kornele 2023. Na zdjęciu Pani Dyrektor zakład uczniowi medal na szyję.
Gala Kornele 2023