Akcja ekologiczna "Pozytywnie zakręceni"- zbieramy nakrętki

To już kolejny rok szkolny, w którym uczniowie naszej szkoły włączyli się do lokalnej akcji charytatywnej zbiórki nakrętek. Pod hasłem ,, Pozytywnie zakręceni” bardzo szybko zapełnili postawiony w Gaworzycach pojemnik na nakrętki, w kształcie serca. Ukształtowane w uczniach nawyki ekologiczne zostały przeniesione do domu rodzinnego, gdzie pozytywnie wpłyną na stan środowiska.

Pamiętajmy!

Pomagamy środowisku, pomagamy osobie potrzebującej, dla której zbieramy te nakrętki oraz pomagamy sobie……bo dobro zawsze do nas wraca.

Więcej zdjęć w linku:

Akcja ekologiczna "Pozytywnie zakręceni"- zbieramy nakrętki. Na zdjęciu uczeń klasy 5a trzyma w rękach torby z nakrętkami, w tle czerwony pojemnik na nakrętki  w kształcie serca.
Akcja ekologiczna “Pozytywnie zakręceni”- zbieramy nakrętki
Akcja ekologiczna "Pozytywnie zakręceni"- zbieramy nakrętki. Na zdjęciu uczennica stoi przy pojemniku na nakrętki, w rękach trzyma duży worek z nakrętkami.
Akcja ekologiczna “Pozytywnie zakręceni”- zbieramy nakrętki
Akcja ekologiczna "Pozytywnie zakręceni"- zbieramy nakrętki. Na zdjęciu uczennica wrzuca nakrętki do specjalnego pojemnika.