Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach

W celu rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz aktywności twórczej SU 1-3  zorganizował konkurs plastyczny adresowany do uczniów klas I-III
pt. „Najładniejsza zakładka do książki”.

Uczestnicy mieli wykonać zakładki samodzielnie, dowolną techniką (np. rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane). Zakładki mogły mieć różny kształt. Uczniowie  mogli  wykorzystać dowolne płaskie materiały, które nie zniszczą i nie pobrudzą książki.

Komisja konkursowa w składzie:
Junak Agata, Ganczarska Anna, Magdalena Trzcińska wyłoniła zwycięzców:

I miejsce      Lena Łoś

II miejsce     Natalia Szczyszczaj

III miejsce    Maria Ratka

Wyróżnienia: Laura Pieczarka, Nadia Szczurek oraz Nadia Rogowicz Gratulujemy nagrodzonym, dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Szkolny konkurs  "Najładniejsza zakładka do książki". Na zdjęciu uczennica klasy 3 a trzyma dyplom z wyróżnieniem z konkursie.
Szkolny konkurs “Najładniejsza zakładka do książki”
Szkolny konkurs  "Najładniejsza zakładka do książki". Na zdjęciu uczennica klasy 52 b  trzyma dyplom z I miejscem z konkursie.
Szkolny konkurs ” Najładniejsza zakładka do książki”
Szkolny konkurs  "Najładniejsza zakładka do książki". Na zdjęciu uczennica klasy 1 a  trzyma dyplom za zajęcie 2 miejsca w konkursie.
Szkolny konkurs “Najładniejsza zakładka do książki”
Szkolny konkurs  "Najładniejsza zakładka do książki". Na zdjęciu uczennica klasy 1 b trzyma dyplom z wyróżnieniem z konkursie.
Szkolny konkurs “Najładniejsza zakładka do książki”.
Szkolny konkurs  "Najładniejsza zakładka do książki". Na zdjęciu uczennica klasy 3 a  trzyma dyplom z wyróżnieniem z konkursie.
Szkolny konkurs “Najładniejsza zakładka do książki”.
Szkolny konkurs  "Najładniejsza zakładka do książki". Na zdjęciu uczennica klasy 3 b trzyma dyplom z wyróżnieniem z konkursie.
Szkolny konkurs “Najładniejsza zakładka do książki”