Dwudniowa wycieczka do Biskupina i Torunia w ramach programu "Poznaj Polskę"

W ramach realizacji rządowego  programu Ministerstwa Edukacji i Nauki  „Poznaj Polskę” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w cudownej dwudniowej wycieczce do Biskupina i Torunia w dniach 5-6 czerwca.

W programie wycieczki znalazły się:

Dom Mikołaja Kopernika

Centrum Popularyzacji Kosmosu-Planetarium- Toruń

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie

Oczywiście poza wyznaczonymi miejscami uczestnicy zwiedzili Rynek starego miasta, Park Pamięci, bulwary i wiele innych pięknych miejsc.

Wyjazd sfinansowano ze środków pochodzących z budżetu państwa.

Dwudniowa wycieczka do Biskupina i Torunia w ramach programu "Poznaj Polskę". Uczniowie zwiedzają osadę w Biskupinie.
Dwudniowa wycieczka do Biskupina i Torunia w ramach programu “Poznaj Polskę”
Dwudniowa wycieczka do Biskupina i Torunia w ramach programu "Poznaj Polskę".  Uczniowie siedzą na drewnianych ławkach i słuchają przewodnika. W tle osada w Biskupinie.
Dwudniowa wycieczka do Biskupina i Torunia w ramach programu “Poznaj Polskę”
Dwudniowa wycieczka do Biskupina i Torunia w ramach programu "Poznaj Polskę". Uczniowie stoją całą grupą przed budynkiem Planetarium w Toruniu.
Dwudniowa wycieczka do Biskupina i Torunia w ramach programu “Poznaj Polskę”
Dwudniowa wycieczka do Biskupina i Torunia w ramach programu "Poznaj Polskę". Uczniowie zwiedzają dom  Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Dwudniowa wycieczka do Biskupina i Torunia w ramach programu “Poznaj Polskę”
Dwudniowa wycieczka do Biskupina i Torunia w ramach programu "Poznaj Polskę". Uczniowie siedzą w ławkach w sali, przewodnik wyświetla prezentacje w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.