Koncert filharmonii "Muzyczne opowieści- o rycerzu i królowej elfów"

10 maja odbył się kolejny ale już niestety ostatni w tym roku szkolnym koncert filharmonii. Ty razem uczniowie kas 1-3 mogli wysłuchać starej angielskiej legendy przy dźwiękach muzyki celtyckiej. Nasi najmłodsi uczniowie uczestniczyli w ośmiu koncertach przygotowanych prze Lubuskie Biuro Koncertowe “Orfeusz”. Każdy z tych koncertów był inny, niepowtarzalny i niósł wraz z melodiami piękne opowieści.

Koncert filharmonii "Muzyczne opowieści-  o rycerzu u królowej elfów". Zdjęcie przedstawia uczniów siedzących na sali gimnastycznej i słuchających koncertu filharmonii.
Koncert filharmonii “Muzyczne opowieści-  o rycerzu u królowej elfów”
Koncert filharmonii "Muzyczne opowieści-  o rycerzu u królowej elfów". Na zdjęciu dwóch uczniów i uczennica dziękują muzykom za koncert, jeden z chłopców trzyma kwiaty.
Koncert filharmonii “Muzyczne opowieści-  o rycerzu u królowej elfów”
Koncert filharmonii "Muzyczne opowieści-  o rycerzu u królowej elfów". Zdjęcie przedstawia troje muzyków
Koncert filharmonii “Muzyczne opowieści-  o rycerzu u królowej elfów”
Koncert filharmonii "Muzyczne opowieści-  o rycerzu u królowej elfów". Na zdjęciu uczniowie włączają się do  koncert: idą w rzędzie trzymając osobę przed sobą za ramiona.