Obchody Majówki 2023.

3 maja to jedno z trzech ważnych świąt obchodzonych na początku maja. W tym dniu nasi uczniowie wzięli udział w obchodach Majówki zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Gaworzycach. Swoim śpiewem i swoimi tańcami z flagami i szarfami uświetnili obchody Majówki i pokazali, że jest do dla nich bardzo ważny dzień.

Link do filmiku z występami uczniów: https://drive.google.com/file/d/1QUWi7gqEgjUYIIrZ0z_O_dV490fNmNQZ/view?usp=sharing

Obchody Majówki 2023- na zdjęciu stoją dziewczynki i chłopcy i czekają na swój występ. dziewczynki ubrane są w białe bluzeczki, spodniczki w kwiaty , we włosach mają czerwone kokardki. Chłopcy ubrani są w białe koszule i ciemne spodnie.
Obchody Majówki 2023
Obchody Majówki 2023. Na zdjęciu dziewczęta ubrane na czarno prezentują taniec trzymając w ręku biało-czerwoną flagę.
Obchody Majówki 2023- taniec z flagami
Obchody Majówki 2023- taniec z flagami
Obchody Majówki 2023- występ uczniów klasy I b. Uczniowie stoją na scenie i przygotowują się do śpiewania piosenki.
Obchody Majówki 2023- występ uczniów klasy I b
Obchody Majówki 2023- występ uczennic klasy 5a i 6b. Na zdjęciu trzy uczennice ubrane w białe bluzki i czarne spodnie  stoją na scenie i śpiewają piosenkę.
Obchody Majówki 2023- występ uczennic klasy 5a i 6b