Spacer patriotyczny z okazji świat majowych

Maj jest szczególnym miesiącem w historii Polski. W pierwszych trzech dniach tego miesiąca obchodzone są w Polsce trzy ważne święta: Święto Pracy (1 maja), Święto Flagi (2 maja) oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Z okazji świąt majowych w piątek 28 kwietnia uczniowie klas 1-3 wraz z nauczycielami wybrali się na patriotyczny spacer. Wcześniej obejrzeli film edukacyjny wyjaśniający znaczenie Święta Pracy, Święta Flagi oraz Święta Konstytucji 3 Maja. Po obejrzeniu filmu uczniowie zabrali ze sobą flagi, chorągiewki oraz kolorowe kwiaty i wybrali się na patriotyczny spacer wokół szkoły. Na koniec spaceru uczniowie zebrali się na boisku i wszyscy razem recytowali wierszyk “Kto Ty jesteś? Polak mały!”.

Link do krótkiego filmiku ze spaceru patriotycznego: https://drive.google.com/file/d/1tkShv8FPKI786wKSWFVDVKCJTpb6r4ek/view?usp=sharing

Spacer patriotyczny z okazji świat majowych. Na zdjęciu uczniowie uczestniczą w spacerze patriotycznym, w rękach trzymają flagi i chorągiewki biało-czerwone.
Spacer patriotyczny z okazji świat majowych.
Spacer patriotyczny z okazji świat majowych.
Spacer patriotyczny z okazji świat majowych. Na zdjęciu uczniowie pozują do zdjęcia grupowego, wznoszą do góry swoje flagi i chorągiewki biało-czerwone.
Spacer patriotyczny z okazji świąt majowych.