„Uśmiech na co dzień od Marcina Pałasza” – relacja  z konkursu czytelniczego

Za nami XII edycja Powiatowego Konkursu Czytelniczego dla uczniów klas III szkół podstawowych „Uśmiech na co dzień od Marcina Pałasza” pod Honorowym Patronatem Starosty Polkowickiego Kamila Ciupaka.

W konkursie, który miał miejsce 24 kwietnia w Polkowickiej Bibliotece, wzięło udział 9 dwuosobowych drużyn z całego Powiatu Polkowickiego. Dzieci rozwiązywały różnorodne zadania dotyczące treści książki „Wszystko zaczyna się od marzeń” autorstwa pana Marcina Pałasza, który był gościem honorowym podczas konkursu.

Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Chuda z kl. 3a oraz Hanna Najwer z kl. 3b.

Po konkursie odbyło się spotkanie z panem Marcinem Pałaszem, w którym wzięli udział konkursowicze wraz z opiekunami. Podczas tego spotkania autor opowiadał o sobie, swoich książkach i okolicznościach ich powstawania. W trakcie spotkania nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i upominków.  Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz książkę B@jki autorstwa pana Marcina Pałasza wraz z jego autografem.

Bardzo dziękujemy naszym uczennicom za reprezentowanie naszej szkoły i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Więc ej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/NLdQFzUuBcjsoNG58

Uczestniczki konkursu czytelniczego siedzą przy swoim stanowisku konkursowym. Dziewczyny się uśmiechają i obejmują. W tle napis Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach
„Uśmiech na co dzień od Marcina Pałasza” – relacja  z konkursu czytelniczego
Uczennice klasy 3 odbierają gratulacje od Marcina Pałasza. Członkowie jury oraz wicestarosta polkowicki uśmiechają się i czekają aby wręczyć dyplomy i nagrody.
„Uśmiech na co dzień od Marcina Pałasza” – relacja  z konkursu czytelniczego
Uczestniczki konkursu z nagrodami - książka B@jki Marcina Pałasza oraz z dyplomami. W tle członkowie jury, Wicestarosta polkowicki oraz autor książki konkursowej Marcin Pałasz