Spotkanie z dietetykiem jest kluczowe, jeśli gubisz się w natłoku dostępnych informacji na temat odżywiania oraz jeżeli potrzebujesz pomocy lub wsparcia w poukładaniu swojego jadłospisu, zapraszamy na kolejne spotkanie z Panią dietetyk dr Iga Sobczyk.

Przed pierwszym spotkaniem zastanów się czego potrzebujesz, jakie są Twoje cele. Współpraca zwykle opiera się na poprawie stanu zdrowia, dąży do zmniejszenia masy ciała oraz nauki prawidłowych nawyków żywieniowych.

Zapraszamy rodziców na spotkanie w dniu 25.04.2023r. w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach. Konsultacje od godziny 11.00 – 13.30 w Sali B-02.

Spotkanie z dietetykiem dr Iga Sobczyk. Na zdjęciu znajdują się ulotki  i przewodniki na temat  zdrowych nawyków żywieniowych.
Spotkanie z dietetykiem dr Iga SobczykSpotkanie z dietetykiem dr Iga Sobczyk