Koncert filharmonii pt." O rogu, który nie bodzie i innych instrumentach".

12 kwietnia nasi najmłodsi uczniowie mogli wziąć udział w kolejnym koncercie filharmonii pt. “O rogu, który nie bodzie i innych instrumentach”. Dzięki koncertom filharmonii uczniowie rozwijają wyobraźnię muzyczną, zapoznają się z podstawowymi informacjami z zakresu wiedzy o muzyce i z instrumentami muzycznymi.

Koncert filharmonii pt. "O rogu, który nie bodzie  i innych instrumentach". na zdjęciu dwóch muzyków: pan gra na trąbce, pani stoi z mikrofonem.
Koncert filharmonii pt. “O rogu, który nie bodzie i innych instrumentach”
Koncert filharmonii pt. "O rogu, który nie bodzie  i innych instrumentach". Na zdjęciu uczniowie klas 1-3 siedzą na sali gimnastycznej i słuchają koncertu filharmonii.
Koncert filharmonii pt. “O rogu, który nie bodzie i innych instrumentach”
Koncert filharmonii pt. "O rogu, który nie bodzie  i innych instrumentach". Na zdjęciu trzech muzyków: pani gra puzonie, pan na trąbce, drugi pan na rogu.
Koncert filharmonii pt. “O rogu, który nie bodzie i innych instrumentach”
Koncert filharmonii pt. "O rogu, który nie bodzie  i innych instrumentach". Uczniowie klas 1-3 czekają na koncert filharmonii.