Powiatowy Turniej Wiedzy Klas II w Polkowicach- do zdjęcie pozują uczniowie z rożnych szkół, w tle dekoracja z napisem " Turniej wiedzy klas II" .

Reprezentacja uczniów klas drugich, wyłoniona w szkolnych eliminacjach, w składzie Mia Kruczek, Zofia Mikuła i Adrian Ratajczak, wzięła udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy Klas II w Polkowicach. Zadania i pytania z zakresu wszystkich edukacji były doskonałą formą    zaprezentowania  swoich wiadomości i umiejętności. W  konkursie wzięło udział 10 drużyn z powiatu polkowickiego. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce.

Powiatowy Turniej Wiedzy Klas II w Polkowicach-  do zdjęcie pozują uczniowie z rożnych szkół, w tle dekoracja z napisem " Turniej wiedzy klas II" .
Powiatowy Turniej Wiedzy Klas II w Polkowicach.
Powiatowy Turniej Wiedzy Klas II w Polkowicach- troje uczniów siedzi przy stoliku i rozwiązuje  zadania konkursowe.