Konkurs recytatorski "Niektórzy lubią Szymborską"

“Niektórzy lubią Szymborską”, takie hasło towarzyszyło konkursowi recytatorskiemu w ramach Roku Szymborskiej zorganizowanego w Międzynarodowym Dniu Poezji w naszej szkole.

Uczestnicy recytowali najpiękniejsze utwory naszej  poetki-noblistki. Jury wyłoniło laureatów w trzech kategoriach:

Dorośli- Pani Katarzyna Rogalska

Uczniowie klas 6-8:

I miejsce Dominika Sławicz

II miejsce Martyna Pakuła

III miejsce Aleksandra Cirka

Uczniowie klas 3-5:

I miejsce Alicja Rządzińska

II miejsce Andżelika Michniewicz

III miejsce Patrycja Snochowska

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują lokalnej  kwiaciarni “Storczyk” za ufundowanie pięknego bukietu a Radzie Rodziców za wspaniałe nagrody.

Plakat z napisem: Niektórzy lubią Szymborską szkolny konkurs recytatorski
Konkurs recytatorski “Niektórzy lubią Szymborską”
Zdjęcie przedstawia ucznia, który stoi obok plakaty z napisem "Konkurs recytatorski". Uczeń trzyma mikrofon i recytuje wiersz.
Konkurs recytatorski “Niektórzy lubią Szymborską”
Na zdjęciu od prawej dyrektor szkoły wręcza kwiaty laureatce w kategorii dorośli. Na środku przewodnicząca rady rodziców. Po lewej pani Katarzyna Rogalska laureatka konkursu.
Konkurs recytatorski “Niektórzy lubią Szymborską”
Na schodach stoją wszyscy uczestnicy konkursu recytatorskiego w rękach laureaci trzymają dyplomy i nagrody
Konkurs recytatorski “Niektórzy lubią Szymborską”.