Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Polkowicach przesłała informację, że w związku z bardzo dużą ilością złożonych wniosków czas oczekiwania na termin diagnozy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej wynosi min. 6 miesięcy.

Wszystkie wnioski, które zostały zarejestrowane na dzień 15 lutego 2023r. zostaną zrealizowane do 31 sierpnia 2023r.

Priorytetem badań jest wczesne wspomaganie rozwoju, kształcenie specjalne na kolejne etapy edukacyjne, odroczenie obowiązku szkolnego, pracownik młodociany oraz sprawy interwencyjne/kryzysowe.

Poradnia zaprasza do korzystania z godzin dostępności pracowników poradni, konsultacji, co pozwoli Państwu na uzyskanie porad bez badań, analizy i oceny sytuacji dziecka oraz uzyskanie szybszego wsparcia przez specjalistów.

Harmonogram godzin dostępności pracowników poradni jest dostępny na stronie internetowej www.polkowice.edu.pl w zakładce Oferta poradni-harmonogram dostępności.