Konkurs „Gąbka jak ze snu” w ramach realizacji zadań ” Czyściochowej Akademii”

Konkurs „Gąbka jak ze snu” w ramach realizacji zadań   ” Czyściochowej Akademii” przyniósł klasom II a i II b nagrody w postaci elektronicznych kart podarunkowych o wartości 500 zł do drogerii Rossmann. Konkurs miał zasięg ogólnopolski, a klasy znalazły się pośród 50 nagrodzonych.

Klasa II a wykonała na konkurs “Gąbusię”. “Gąbusia ” z 19 segmencików się składa, bo za czystość naszej klasy odpowiada. Dziewiętnaście rączek ją zrobiło i w jedną całość połączyło. Każdy segment Gąbusi umyć wszystko musi, bo tak jest zrobiony by każdemu z nas przypominać, że zdrowie od czystości się zaczyna. Każdy swój segmencik wkrótce zabierze do domu i Gąbusia zapieni się pianą z radości, że w naszym domu czystość i zdrowie zagości.

Natomiast klasa II b wykonała na konkurs gąbkę, która dzięki różnym elementom dotrze do każdego zakamarka cuiała i je umyje.

Klasa II b znalazła się również wśród szkół, które wygrały konkurs w ramach Czyściochowej Akademii “Okładka Czyściochowej Płyty”. Wielkie gratulacje dla uczniów klasy II a i II b oraz nauczycieli wychowawców.

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy II a podczas prac nd gąbką ze snu- Gąbusią.
Zdjęcie przedstawia Gąbusię, czyli stonogę, którą uczniowie wykonali łącząc 19 gąbek ze sobą.
Zdjęcie przedstawia pracę uczniów klasy II b w ramach konkursu "Gąbka jak ze snu".
Zdjęcie przedstawia wyniki konkursu na "Okładkę Czyściochowej Płyty".
Wyniki konkursu na “Okładkę Czyściochowej Płyty”