Urodziny "Świetliczków".

W lutym, w świetlicy szkolnej, dwóch naszych “ŚWIETLICZKÓW” obchodziło swoje urodziny.
Urodziny to ulubiony dzień każdego dziecka. Obchodzenie urodzin to niezwykle ważny
i uroczysty dzień w życiu każdego.  Na ten dzień z niecierpliwością czekali Kuba i Julek. Czym jednak byłyby urodziny bez zaśpiewanych ” Sto lat ” ? No właśnie… 🙂 Dlatego cała grupa świetlicowa  zaśpiewała  “Sto lat………” na urodziny. Piosenka urodzinowa śpiewana przez kolegów i koleżanki to jeden z ulubionych momentów urodzinowego przyjęcia świetlicowego. Wszystkie świetliczki otrzymały cukierki od Naszych solenizantów.

Zdjęcie przedstawia ucznia w koronie na głowie. Uczeń obchodzi swoje urodziny na świetlicy.
Urodziny “Świetliczków”
Zdjęcie przedstawia ucznia w koronie na głowie. Uczeń obchodzi swoje urodziny na świetliy i  częstuje innych uczniów cukierkami.
Urodziny “Świetliczków”
Zdjęcie przedstawia ucznia w koronie na głowie. Uczeń obchodzi swoje urodziny na świetlicy, inni uczniowie stoją wokół solenizanta i śpiewają "Sto lat".
Urodziny “Świetliczków”
Zdjęcie przedstawia uczniów stających  po cukierki od solenizanta.
Urodziny “Świetliczków”.
Zdjęcie przedstawia ucznia w koronie na głowie. Uczeń obchodzi swoje urodziny na świetlicy i częstuje dzieci  cukierkami.
Urodziny “Świetliczków”.

Zdjęcie przedstawia ucznia w koronie na głowie. Uczeń obchodzi swoje urodziny na świetlicy, wokół niego stoją inni uczniowie, w tle zielona tablica do kredy.