Przygotowania do balu- maski karnawałowe.

Każdego roku odbywa się wspaniały Bal Karnawałowy, na którym wkładamy maski
karnawałowe i bawimy się, skacząc i tańcząc przy dźwiękach wesołej muzyki.
Dzieci świetlicowe postanowiły odpowiednio przygotować się do balu i wykonały
kolorowe maski karnawałowe. Warunkiem wzięcia udziału w Balu Karnawałowym było
przygotowanie magicznej maski karnawałowej, która potrafi przenieść w świat wyobraźni
i pozwoli na chwilę zamienić się w kogoś innego.
A oto rezultaty!

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/UkUSX9fmVMiZ3iKi6

Przygotowania do balu karnawałowego- maski karnawałowe. Na zdjęciu dziewczynka ma na twarzy maskę karnawałową w kształcie motyla, maska jest fioletowa i posypana złotym brokatem.
Przygotowania do balu karnawałowego- maski karnawałowe.
Przygotowania do balu karnawałowego- maski karnawałowe. Na zdjęciu dziewczynka ma na twarzy maskę karnawałową w kształcie kota, maska jest czarno-złoto-srebrna i posypana złotym i srebrnym brokatem.
Przygotowania do balu- maski karnawałowe.
Przygotowania do balu karnawałowego- maski karnawałowe. Na zdjęciu chłopiec ma na twarzy maskę karnawałową w kształcie  lisa, maska jest biało-pomarańczowa i na uszach oraz wokół oczu ma srebrne i złote cekiny.
Przygotowania do balu- maski karnawałowe.
Przygotowania do balu karnawałowego- maski karnawałowe. Na zdjęciu dziewczynka ma na twarzy maskę fioletową i posypaną srebrnym brokatem, wokół oczy ma srebrne cekiny.
Przygotowania do balu- maski karnawałowe.
Przygotowania do balu karnawałowego- maski karnawałowe. Na zdjęciu stoi czworo dzieci: dwóch chłopców i dwie dziewczynki, każde z nich ma na twarzy maskę karnawałową.