Zajęcia z projektu „Z Fundacją PZU po lekcjach”.

W ramach współpracy z lokalnym stowarzyszeniem „Lepsze jutro, twórzmy dziś” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w trzech wycieczkach, dwóch  do parku trampolin w Głogowie oraz do kina „Helios” w Lubinie. Wyjazdy okazały się świetną okazją do  aktywności fizycznej, integracji oraz refleksji na temat form spędzania wolnego czasu. Dzięki środkom finansowym pochodzącym z  projektu „Z Fundacją PZU po lekcjach” mogliśmy zaoferować niesamowite wrażenia grupie ponad 100 uczniów klas 1-3 oraz 6.  Czekamy na dalsze działania.

Sala zabaw w parku trampolin. Na pierwszym planie czworo dzieci skaczących na trampolinie. Na drugim planie, na platformie grupka szykująca się do skoku.
Realizacja zajęć w ramach projektu ” Z Fundacją PZU po lekcjach”.
Sala zabaw w parku trampolin. Z lewej strony basen wypełniony piankami. Na zdjęciu dzieci skaczące na trampolinach.
Realizacja zajęć w ramach projektu ” Z Fundacją PZU po lekcjach”.
Sala zabaw. Na pierwszym planie pani instruktor, która pokazuje dzieciom ćwiczenia. Na drugim planie grupka dzieci, które powtarzają ćwiczenie.
Realizacja zajęć w ramach projektu ” Z Fundacją PZU po lekcjach”.
Niebiesko-białe logo Fundacji  PZU. Napis PZU jest koloru niebieskiego.
Logo Fundacji PZU.