Dyplom dla Szkoły Podstawowej w Gaworzycach otrzymany za udział w III MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI VII OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI PRZERWA NA CZYTANIE 2022 oraz aktywny udział w międzynarodowej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie.

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza placówka przyczyniła się do pobicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie. W październiku wzięliśmy udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Po raz siódmy w Polsce i trzeci na świecie odbyło się wielkie święto czytelników i książek – Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Do akcji zgłosiły się 2882 placówki, prawie tysiąc więcej niż w zeszłym roku. Tegoroczna akcja odbyła się w 2667 instytucjach w Polsce i 22 innych państwach.

Organizatorzy akcji ogłosili, że zeszłoroczny rekord został pobity o ponad 200 tysięcy osób! NOWY REKORD w liczbie osób czytających  na przerwie wynosi 578 TYSIĘCY 433 OSÓB!

Dziękujemy uczniom i nauczycielom, że byliście częścią tego wydarzenia.

Koordynatorzy akcji

Biblioteka Szkolna

Samorządzik Uczniowski

Zdjęcie przedstawia dyplom dla Szkoły Podstawowej w Gaworzycach
otrzymany za udział w III MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI VII OGÓLNOPOLSKIEJ
AKCJI PRZERWA NA CZYTANIE 2022 oraz aktywny udział w międzynarodowej
akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie.
DYPLOM ZA UDZIAŁW  III MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI VII OGÓLNOPOLSKIEJ
AKCJI PRZERWA NA CZYTANIE 2022