Razem na święta- akcja szkolnego Klubu Wolontariusza "Pro Omnis"- zbiórka skarpetek i herbat dla potrzebujących.

Jak co roku Szkolny Klub Wolontariusza „Pro Omnis” zorganizował przedświąteczną akcję na rzecz potrzebujących i jak co roku mogliśmy liczyć na ogromne wsparcie rodzin naszych uczniów.

Dzięki ludziom o wrażliwych  na krzywdę innych sercach udało się zebrać 58 par skarpet oraz 42 paczki herbaty, które powędrowały do schronisk dla bezdomnych: noclegowni św. brata Alberta we Wrocławiu oraz ogrzewalni przy noclegowni św. Brata Alberta w Głogowie.

Dziękujemy i życzymy wszystkim darczyńcom Wesołych Świąt

Na zdjęciu duży karton gotowy do wysyłki zaadresowany do schroniska imienia świętego Brata Alberta we Wrocławiu.
Razem na święta- przedświąteczna akcja Szkolnego Klubu Wolontariusza „Pro Omnis”.
Na zdjęciu różne paczki herbat , skarpety oraz pudełko do wysyłki.
Na zdjęciu z lewej strony dwie dziewczynki pakują do kartonu rożne opakowania z herbatami oraz skarpety.