Na czerwonym tle obrazka widać osoby- koszykarzy, którzy zachęcają do udziału szkół w akcji z bankiem Pekao #AleAkcja. Na obarzku sa również napis z kwotą 30000 na nagrody- sprzęt sportowy.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie #AleAkcja z Pekao. Celem konkursu było promowanie aktywności fizycznej wśród uczniów klas szkoły podstawowej i zachęcenie uczniów do uprawiania sportu, w szczególności koszykówki. Zadaniem konkursu było nagranie 20 sekundowego filmiku przedstawiającego zabawę, grę w piłkę koszykową. W naszej szkole do udziału w tej akcji zgłosili się uczniowie:

Hanna Smolińska kl. IV b

Emil Lewandowski kl. IV b

Mikołaj Zielonka kl. IV b

Piotr Kuczak kl. IV b

Alan Zagórniak kl. IV b

Miłosz Stabrowski kl. VIII c

Hubert Gutkowski kl. VIII c

Adam Dudziak kl. VIII c

Krzysztof Dudziak kl. VIII a

Kacper Joniec kl. VIII a

Filmik na konkurs zmontowała uczennica klasy IV b Lidia Machowicz. Dzięki tej akcji wielu uczniów bardzo polubiło koszykówkę i stała się ich ulubioną grą zespołową.

Link do filmiku: