XVI Patriotyczny Powiatowy Konkurs Recytatorski "Pokolenie". Na zdjęciu znajdują się 4 uczennice, które brały udział w konkursie i nazwa konkursu.

30 listopada w sali kominkowej w pałacu w Gaworzycach odbył się XVI Patriotyczny Powiatowy Konkurs Recytatorski pod nazwą „Pokolenie”. Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Powiatu Polkowickiego Kamila Ciupak. Uczestnicy konkursu recytowali utwory z kanonu poetów romantyków, gdyż rok 2022 został ogłoszony rokiem romantyzmu. W  konkursie wzięło udział 32 uczestników  w kategoriach: klasy I-III, klasy V-VI, VII-VII. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice.

Nasza uczennica klasy VI b Dominika Sławicz zdobyła wyróżnienie w kategorii klas V-VI.

Gratulujemy! Konkurs organizowany był przez Gminny Dom Kultury i Bibliotekę w Gaworzycach.

Na zdjęciu stoi uczennica i recytuje wiersz w XVI Patriotycznym Powiatowym Konkurs Recytatorskim  pod nazwą „Pokolenie” (kategoria klasy IV-V).
XVI Patriotyczny Powiatowy Konkurs Recytatorski pod nazwą „Pokolenie”.
Na zdjęciu stoją trzy uczennice, ubrane w stroje galowe, które brały udział w XVI Patriotycznym Powiatowym Konkurs Recytatorskim  pod nazwą „Pokolenie”. Jedna z nich trzyma dyplom z wyróżnieniem.
XVI Patriotyczny Powiatowy Konkurs Recytatorski pod nazwą „Pokolenie”.
a zdjęciu stoi uczennica, ubrana w elegancki strój i recytuje wiersz w XVI Patriotycznym Powiatowym Konkurs Recytatorskim  pod nazwą „Pokolenie” (kategoria klasy V-VI).
XVI Patriotyczny Powiatowy Konkurs Recytatorski pod nazwą „Pokolenie”.
Na zdjęciu stoi uczennica, ubrana w strój galowy  i recytuje wiersz w XVI Patriotycznym Powiatowym Konkurs Recytatorskim  pod nazwą „Pokolenie” (kategoria klasy VII-VIII).