Wyniki konkursu plastycznego "Jesienny pejzaż" i Pani Jesień"

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki świetlicowych konkursów plastycznych „Jesienny pejzaż” oraz „Pani Jesień”.

Konkurs organizowany był w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach w świetlicy szkolnej. Jego organizatorem była Pani Beata Rokaszewicz oraz Alicja Szczurek – nauczyciele świetlicy .

Komisja konkursowa w składzie: Pani Renata Czyczyk- Konefał, Pani Natalia Maciejewska, Pani Beata Rokaszewicz oraz Pani Alicja Szczurek dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu. Wyłoniła 11 laureatów obu konkursów w kategorii kl. I- III.

Konkurs „Jesienny pejzaż”:

I miejsce- Laura Pieczarka

II miejsce- Laura Romanowska

III miejsce Marysia Ratka

Wyróżnienia: Laura Drewitz

Konkurs „Pani Jesień”:

I miejsce- Laura Drewitz

II miejsce –Kacper Kałużny

III miejsce- Anastazja Jefimiak

Wyróżnienia:   Natalia Szczyszczaj, Franciszek Wilusz, Marysia Ratka, Adrian Ratajczak

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech, a laureatom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

Zdjęcie przedstawia "Panią Jesień" w wykonaniu uczniów z klasy II a.
“Pani Jesień”- konkurs plastyczny.
Na zdjęciu przedstawiony jest "Jesienny pejzaż" w wykonaniu uczniów biorących udział w konkursie.
Konkurs plastyczny “Jesienny pejzaż”.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/sdWetvB27SKd3yL49