Happening z okazji Święta Niepodległości.Uczniowie z biało-czerwonymi sercami zadawali mieszkańcom Gaworzyc oraz przedstawicielom jednostek organizacyjnych Gminy Gaworzyce pytania związane z odzyskaniem niepodległości.

Samorząd Uczniowski oraz uczniowie klasy 5a zorganizowali 9 listopada Happening z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie z biało-czerwonymi sercami zadawali mieszkańcom Gaworzyc oraz przedstawicielom jednostek organizacyjnych Gminy Gaworzyce pytania związane z odzyskaniem niepodległości. W nagrodę za poprawną odpowiedź wręczali samodzielnie przygotowane serduszka. Uczniowie naszej szkoły zadali pytania około dwudziestu osobom, wykazując się dużą otwartością i umiejętnością nawiązywania kontaktu.

Happening z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie stoją przed szkoła, trzymają biało-czerwone serca.
Happening z okazji Święta Niepodległości.

Happening z okazji Święta Niepodległości. Pani z biblioteki otrzymała od uczniów biało-czerwone serce.
Happening z okazji Święta Niepodległości.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/WsujZLrzbzhoczu38