Uczniowie zaczynają już prawdziwą przygodę z programowaniem, dzięki ciekawym zadaniom uczą się co to jest algorytm i sekwencja oraz jakie mają zastosowania w praktyce.

Dzisiaj pracowali w aplikacji Photon Badge – pisali algorytm zbierający owoce i przy najeżdżaniu na obrazki zmieniali kolor czułek odpowiadający przeważającej barwie owoców.  Zadanie okazało się bardzo interesujące i wymagało skupienia i orientacji.

"Laboratoria przyszłości"- aplikacja Photon Badge - uczniowie  pisali algorytm zbierający owoce i przy najeżdżaniu na obrazki zmieniali kolor czułek odpowiadający przeważającej barwie owoców.
“Laboratoria przyszłości”- aplikacja Photon Badge – uczniowie pisali algorytm zbierający owoce i przy najeżdżaniu na obrazki zmieniali kolor czułek odpowiadający przeważającej barwie owoców.