Obchody Dnia Dziewczyn w klasach 1-3.

11 października obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Dziewczyn.

Z tej okazji Samorządzik Uczniowski zorganizował konkurs skoków na skakance. Udział w konkursie wzięły dziewczynki wytypowane z każdej klasy 1-3.  Każda uczestniczka miała za zadanie wykonać skoki na skakance- jak najdłużej, płynnie, w miejscu, stylem dowolnym. Liczył się najdłuższy czas.

W tym konkursie zwyciężyły wszystkie dziewczynki! “Młode damy” otrzymały piękne życzenia oraz dyplomy. Dzień Dziewczyn to święto obchodzone w klasach 1-3. Również w poszczególnych klasach obchodzony był ten dzień. Były „babeczki dla babeczek”, kolorowe galaretki, upominki i życzenia.

“Małe czy duże

swoje święto mają,

o sobie przypominają.

Życzenia każdej z osobna składamy,

niech nam w zdrowiu żyją

wszystkie młode damy.”

Uczennice klasy 1 b rozpakowują upominek otrzymany od chłopców.
Obchody Dnia Dziewczyn w klasach 1-3.
Uczennica klasy 2 a wykonuje skoki na skakance - konkurs skoków na skakance- Dzień Dziewczyn.
Konkurs skoków na skakance- Dzień Dziewczyn.
Uczennice klasy 3 a z dyplomem otrzymanym z okazji konkursu skoków na skakance- Dzień Dziewczyn.
Uczennice klasy 3a- konkurs skoków na skakance- Dzień Dziewczyn.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/5ZaMsNfXUgr1qwYL6