Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach

Nasza szkoła zgłosiła się do konkursu organizowanego przez Wojewodę Dolnośląskiego w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju.  Celem Konkursu jest aktywna promocja szczepień przeciwko Covid-19 prowadzona w działających na terenie województwa dolnośląskiego szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie relacji ze zrealizowanych w szkole działań informacyjno-profilaktycznych związanych z promocją szczepień przeciw Covid-19 oraz rekomendacji, która w oryginalny sposób przedstawi, dlaczego młodzi ludzie powinni się szczepić. Do działań włączyli się uczniowie, nauczyciele i nasza  szkolna pielęgniarka Ewa Tołoczko. Bardzo dziękujemy za pomoc. 

Nasza szkoła w ramach działań  przeprowadziła konkurs na ulotkę informującą i zachęcającą do szczepienia się w grupie wiekowej 12-18 lat. Wyniki konkursu:

I m-ce Karolina Chołoda i Aleksandra Łysiak

II m-ce  Julia Demska

III m-ce Martyna Kuczak

Wyróżnienia: Martyna Pakuła i  Paulina Golonka

Gratulujemy!

Link do relacji SPGaworzyce „Szkoła Live! Jesteśmy na TAK!” Samotność, strach, ograniczenia? Zapomnij o tym! Mamy szczepienia!

https://drive.google.com/file/d/15kJJkuTum8y4SIrjBxfR4YWwv6y-2bn5/view?usp=sharing