Innowacja pedagogiczna: Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki

Klasa 1a i 3a wyruszyły w niezwykłą podróż w głąb emocjonalnego świata, w ramach realizacji tegorocznego projektu „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki” – świat pełen emocji. Uczniowie w tym tygodniu wykonali klasową chmurkę, która będzie im towarzyszyć przez cały rok. Zadanie to było wstępem do realizacji projektowych zadań, które staną się swoistym emocjonalnym przewodnikiem, który pomoże uczniom lepiej zrozumieć siebie oraz świat, który ich otacza.

Przed nami trzy moduły:

1. Radość i szczęście
  2. Złość i smutek
  3. Strach i odwaga

Agnieszka Samul

Iwona Rygiel

Bożena Kiwacka

Plakat przedstawia biały napis Międzynarodowy Projekt Edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa na fioletowym tle. W dalszej części plakatu widać niebieską dziewczęcą twarz na tle żółtego serca i biało-niebieskich chmur
Innowacja pedagogiczna “Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”
Zdjęcie przedstawia wykonaną z niebieskiego brystolu chmurkę, na której powieszone są niebieskie kropelki deszczu. Na kropelkach znajdują się imiona i nazwiska uczniów oraz obrazek związany z czytaniem.
Innowacja pedagogiczna “Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki