„Szycha Roku 2024” Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.
I właśnie z tej okazji 11 października roku cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu „Szycha Roku 2024” przygotowanym przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunek pani Magdaleny Trzcińskiej i Anny Ganczarskiej. Artyści poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy.
Program artystyczny „Szycha Roku 2024” był okazją do wręczenia statuetek nauczycielom i pracownikom obsługi w kategoriach: Największa szycha roku, za trzymanie wszystkiego i wszystkich pod kontrolą z uśmiechem na twarzy, Prawa ręka szefa, Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba poczekać, Przeżyłam z wami tyle lat, Spec od łatania dziur w budżecie oraz wiązania końca z końcem, Stróż ładu, porządku i bezpieczeństwa, Nie wiem w co ręce włożyć czyli bardzo świeży spec do zadań specjalnych, W młodym jeszcze ciele młody duch, Artystyczna- dusza do tańca i różańca, Pasjonat swojej dziedziny, którą pragnie zarazić wszystkich czy tego chcą czy nie, W małym ciele- wielki duch, Prawie jak mama, szychy roku za karmienie, dbanie o porządek w szkole oraz iście rodzicielską kontrolą, Jedyne takie trio w szkole. Wręczanie statuetek przeplatane było występami najbardziej znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej, w role których wcielili się nasi uczniowie. Mieliśmy wspaniałą okazję gościć na scenie: Sylwię Grzeszczak, Skolima, Vilolettę Villas, Shazzę, Sannah, zespół Weekend i Ich Troje. Występy były czadowe! A na koniec apelu odbyła się dyskoteka, podczas której nasi uczniowie świetnie się bawili.
Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Link do filmiku z występami uczniów w roli artystów polskiej estrady: https://drive.google.com/file/d/16JpICDxuwiBklULDtWH7C8j8xB3gXgEi/view?usp=sharing

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/BFzMsZjVKm3kAkVa8

"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu uczennica ubrana w czarny strój prezentuje piosenkarkę Shazę.
“Szychy Roku 2024”- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu dwóch uczniów i uczennica przebrani za artystów polskiej sceny muzycznej.
“Szychy Roku 2024”- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu uczniowie klas 1-3 ubrani na galowo siedzą na sali gimnastycznej i czekają na występy.
“Szychy Roku 2024”- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. na zdjęciu cztery uczennice przebrane za piosenkarki polskiej sceny muzycznej.
“Szychy Roku 2024”- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu nauczycielka odbiera statuetkę wręczana przez uczennicę.
“Szychy Roku 2024”- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu kobieta idzie po czerwonym dywanie po odbiór statuetki.
“Szychy Roku 2024”- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu uczennica klasy siódmej przebrana za Violettę Villas.
“Szychy Roku 2024”- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu uczennica klasy siódmej przebrana za Sylwię Grzeszczak.
“Szychy Roku 2024”- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu uczniowie klasy ósmej przebrani za artystów zespołu Ich Troje.
“Szychy Roku 2024”- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu kobieta idzie na czerwonym dywanie odebrać statuetkę, w tle uczniowie i nauczyciela.
“Szychy Roku 2024”- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
"Szychy Roku 2024"- apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. na zdjęciu uczeń i uczennica klasy ósmej prowadza apel, w tle granatowa kurtyna i napis 14 października Dzień Edukacji Narodowej.