"Być jak oni" - spotkanie z olimpijczykami. Warsztaty z pierwszej pomocy.

Trzeciego października uczniowie klasy I a i III a odwiedzili Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Głogowie i uczestniczyli w warsztatach „Pierwszej pomocy”. Wycieczka o charakterze edukacyjnym była realizacją programu  XXVII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki 2024 – “Być jak oni” i miała na celu poznanie olimpijczyków i ich drogi do sukcesu. Na zakończenie wręczyliśmy podziękowanie i otrzymaliśmy pamiątkowe smycze do kluczy.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/VBBTyEqL4PrF3BgGA

Zdjęcie przedstawia olimpijczyków z LO 1 w Głogowie.

“Być jak oni”- spotkanie z olimpijczykami

Zdjęcie przedstawia uczestników warsztatów, którzy trzymają flagi z napisem  „XXVII Dolnośląski Festiwal Nauki 2024”.
“Być jak oni”- spotkanie z olimpijczykami
Zdjęcie przedstawia transportowanie na noszach poszkodowanego.
“Być jak oni”- spotkanie z olimpijczykami
Zdjęcie przedstawia zajęcia warsztatowe z pierwszej pomocy prowadzone przez uczniów LO.