Projekt #ActiveSisterSchools

We wtorek 2 października uczniowie klasy 3b wraz z wychowawcą panem Pawłem Żyta i koordynatorem projektu panią Beatą Kęska mieli przyjemność spotkać się online ze szkołami z Danii, Ukrainy, Hiszpanii i Polski, które biorą udział w projekcie #Active Sister Schools.

Podczas spotkania odbyło się losowanie drużyn – Online drawing ceremony. W jego wyniku powstało 15 międzynarodowych zespołów, złożonych z klas z Danii, Hiszpanii, Polski i Ukrainy, które będą teraz współpracować przez cały czas trwania projektu.  Klasa 3b wraz ze szkołą z Danii, Ukrainy i Hiszpanii tworzy drużynę nr 4 – TEAM 4 o nazwie SHINY SEAL STEVEN.

Projekt ma na celu integrację dzieci z Danii, Hiszpanii, Polski i Ukrainy. Piętnaście międzynarodowych drużyn, składających się z czterech klas – po jednej z każdego kraju – weźmie udział w aktywnych wyzwaniach online. Uczniowie poprzez zabawy edukacyjno-ruchowe będą mieli okazję  dowiedzieć się więcej o krajach swoich rówieśników i nawiązać nowe przyjaźnie.

Trzymajcie kciuki za naszą drużynę:)

#ActiveSisterSchools #ActiveSisterSchoolsEU #ErasmusPlus

Dansk Skoleidræt

ISCA – International Sport and Culture Association

UkraineActive

Deporte para la Educación y la Salud

UNICEF Poland

Projekt #Active Sister Schools. Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej b ubrani w biało-czerwone stroje trzymając biało-czerwone flagi pozują do zdjęcia klasowego.
Projekt #Active Sister Schools
Projekt #Active Sister Schools. Na zdjęciu koordynatorka projektu zapisuje wyniki losowania szkoły w projekcie.
Projekt #Active Sister Schools
Projekt #Active Sister Schools. Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej b ubrani w biało-czerwone stroje trzymając biało-czerwone flagi  czekają na losowanie drużyn w projekcie.
Projekt #Active Sister Schools
Projekt #Active Sister Schools. Na zdjęciu skład drużyny numer 4 i nazwy czterech szkół  biorących udział w projekcie.
Projekt #Active Sister Schools
Projekt #Active Sister Schools. Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej b ubrani w biało-czerwone stroje i stroje ludowe czekają na wyniki losowania składu drużyn  w projekcie.
Projekt #Active Sister Schools
Projekt #Active Sister Schools. Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej b ubrani w biało-czerwone stroje i stroje ludowe cieszą się z losowania drużyn w projekcie.
Projekt #Active Sister Schools
Projekt #Active Sister SchoolsNa zdjęciu uczniowie klasy trzeciej b ubrani w biało-czerwone stroje i stroje ludowe cieszą się z wyników losowania, machają biało-czerwonymi flagami.