Akcja "Poznaj swój park krajobrazowy"

Dzięki funduszom przekazanym przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego na działalność związaną z edukacją ekologiczną, uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami (klasy 4a, 4b, 6a,6b,8a,8b oraz gościnnie uczniowie z Chile) uczestniczyli w jednodniowych warsztatach na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. We wrześniu odbyły się trzy wyjazdy, a warsztaty prowadzone były  przez p. Annę Witrykus, w ramach akcji ,,Poznaj Swój Park Krajobrazowy”. Celem akcji było zapoznanie uczestników zajęć z parkiem krajobrazowym leżącym w najbliższej okolicy, ukazanie piękna otaczającej nas przyrody oraz wędrówka po ścieżkach dydaktycznych ,,Ptasie Oko” i ,,Piaskowy Gacek”. Podsumowaniem zajęć był posiłek w restauracji w Przemkowie.

Szkolny koordynator wyjazdów Aneta Rąpała

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/9ckiLAC8aFwRb6ex7

Na zdjęciu uczniowie klas 4a, 4b, uczestnicy warsztatów ekologicznych.
“Poznaj swój park krajobrazowy”
Na zdjęciu uczniowie, którzy weszli na kładkę dydaktyczną na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
“Poznaj swój park krajobrazowy”
Uczniowie podczas pieszej wędrówki ścieżką dydaktyczną ,,Ptasie Oko".
“Poznaj swój park krajobrazowy”
Wspólny posiłek w restauracji w Przemkowie.
“Poznaj swój park krajobrazowy”
Uczniowie obserwujący ślady i tropy zwierząt na ścieżce dydaktycznej.
“Poznaj swój park krajobrazowy”
Na zdjęciu uczniowie na wieży widokowej w Przemkowie.